Menu mobilne
Aktualności

Stanowisko pracy: koordynator projektu po stronie Instytutu Zachodniego w Poznaniu

Cel stanowiska:

Koordynacja prac po stronie Instytutu Zachodniego (partnera projektu) „Współpraca międzysektorowa na rzecz adaptacyjności przedsiębiorstw” realizowanego w ramach Priorytetu 8.1.2 PO KL .

Zakres obowiązków:

  1. Nadzór nad dokumentacją projektu po stronie Instytutu Zachodniego.
  2. Nadzór nad przepływem dokumentów projektowych  miedzy Instytutem Zachodnim a Liderem projektu.
  3. Nadzór realizacji zadań projektu po stronie Instytutu Zachodniego.

Wymagania:

1.       Wykształcenie wyższe.

2.       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

3.       Doświadczenie w realizacji projektów finansowych w ramach PO KL.

4.       Doświadczenie w realizacji projektów z zakresu badań społecznych.

5.       Dobra znajomość pakietu MS-Office.

6.       Doskonałe zdolności organizacyjne.

Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie na okres 13 miesięcy w wymiarze 80 h w miesiącu.

Aplikacje zawierające CV proszę przesyłać do 31.08.2013 r. na adres: rekrutacja@iz.poznan.pl.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Instytut Zachodni w Poznaniu

ul. Mostowa 27 A
61-854 Poznań
NIP: 783-17-38-640